ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΔΡΩΝ Κ-14 20 - 25/02/2017

14/02/2017

H Επιτροπή Εθνικών Ομάδων της Κυπριακής Ομοσπονδίας Καλαθοσφαίρισης ανακοινώνει Παγκύπρια κλήση της προ-εθνικής κ-14 ανδρών σε προπονήσεις και φιλικούς αγώνες, ως ακολούθως: 

20 – 23.02: Προπόνηση, Ευάγγελος Φλωράκης 15:30 – 17:30 *
* Όλοι οι αθλητές θα πρέπει να βρίσκονται στο γήπεδο 30’  πριν την έναρξη της προπόνησης 
 
24.02: Φιλικός Αγώνας, Εθνική Κ14 – ΚΕΡΑΥΝΟΣ (Κ16) 
  Ευάγγελος Φλωράκης  16:00 – 19:00 (έναρξη αγώνα στις 17:00) 
 
25.02: Φιλικός Αγώνας, Εθνική Κ14 – ΕΘΑ (Κ16) 
       Τ. Παπαδόπουλος ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ  10:00 – 13:00 (έναρξη αγώνα στις 11:00) 
 
Μεταφορικά:
 
20-23.02: Πάφος: Χώρος στάθμευσης Παφιακού Σταδίου, στις 13:45  
                  Λεμεσός: Χώρος Στάθμευσης Jumbo (Ορφανίδη), στις 14:20 
                 Λάρνακα: Χώρος στάθμευσης ΓΣΖ, στις 14:20
 
24.02: Πάφος: Χώρος στάθμευσης Παφιακού Σταδίου, στις 14:15  
            Λεμεσός: Χώρος Στάθμευσης Jumbo, στις 15:00 
            Λάρνακα: Χώρος στάθμευσης ΓΣΖ, στις 15:15
 
25.02: Πάφος: Χώρος στάθμευσης Παφιακού Σταδίου, στις 08:15  
            Λεμεσός: Χώρος Στάθμευσης Jumbo, στις 09:00 
             Λάρνακα: Χώρος στάθμευσης ΓΣΖ, στις 09:15
 
ΚΛΗΣΗ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΔΡΩΝ U14 - ΠΑΓΚΥΠΡΙΑ ΚΛΗΣΗ 20 - 25/2/2017
 
1 ΒΑΤΥΛΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ                 ΑΧΙΛΛΕΑΣ
2 ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΑΧΙΛΛΕΑΣ
3 ΑΝΘΥΜΙΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ               ΑΧΙΛΛΕΑΣ 
4 BOUTROS MARK                                MJ BASKET
5 ΧΑΤΖΗΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   ΑΠΟΠ
6 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ                        ΑΠΟΠ
7 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ ΣΤΕΛΙΟΣ                   ΑΠΟΠ
8 ΤΣΙΕΛΕΠΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ              YOUTH STARS
9 ΕΥΜΟΛΠΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ                   YOUTH STARS
10 ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ ΧΑΡΗΣ                         ΚΕΡΑΥΝΟΣ
11 ΓΟΝΑΤΑΣ ΣΑΒΒΑΣ                            ΚΕΡΑΥΝΟΣ
12 ΛΙΑΣΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ                               ΚΕΡΑΥΝΟΣ
13 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΣ                       ΑΠΟΛΛΩΝ
14 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΟΣ               ΑΠΟΛΛΩΝ
15 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ          ΖΗΝΩΝΑΣ
16 ΚΟΥΣΙΑΠΑΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ                   ΖΗΝΩΝΑΣ
17 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ                      ΑΤΛΑΝΤΑΣ
18 CALLUM WATTS                              ΑΤΛΑΝΤΑΣ
19 ΑΓΓΕΛΗ ΣΟΛΩΝΑΣ                         ΕΘΑ
20 ΛΟΥΚΑ ΠΕΤΡΟΣ                               ΕΘΑ
21 ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ                ΑΕΚ
22 ΜΟΥΣΑ ΖΕΙΤ                                      ΑΕΚ
 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΠΑΠ ΑΝΔΡΩΝ Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ:

Θ. Ομάδα Ν. Η. Β.
1 Κεραυνός 14 2 30
2 Πετρολίνα ΑΕΚ 12 4 28
3 ΑΠΟΕΛ 9 7 25
4 Ε. Ν. Παραλιμνίου 7 9 23
5 Ε.Θ.Α. Έγκωμης 3 13 19
6 Απόλλων 3 13 19

Instagram

Εγγραφή στο Newsletter