ΕΡΓΟΜΕΤΡΙΚΗ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ ΕΣΥΑΑ ΕΠΙΛΕΚΤΩΝ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ Κ14 & ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ

11/04/2017

Το ΕΣΥΑΑ και η  Επιτροπή Εθνικών Ομάδων της Κυπριακής Ομοσπονδίας Καλαθοσφαίρισης ανακοινώνει Παγκύπρια κλήση της προ-εθνικής κ-14 Ανδρών σε Εργομετρική Αξιολόγηση ΕΣΥΑΑ και προπόνησεις στην κλειστή αίθουσα Ευάγγελος Φλωράκης.
 
Το πρόγραμμα και τα μεταφορικά έχουν ως ακολούθως: 
 
Μ. Τρίτη 11.04, 08:30 – 15:00 Εργομετρική Αξιολόγηση & Προπόνηση, Ευάγγελος Φλωράκης
Μεταφορικά:
Πάφο (Παφιακό): 07:30  
Λεμεσό (Χώρος Στάθμευσης JUMBO):   08:15
Λάρνακα (Χώρος Στάθμευσης ΓΣΖ) : 08:15 
 
Μ. Τετάρτη 12.04 11:00 – 13:00 Προπόνηση,  Ευάγγελος Φλωράκης
Μεταφορικά: 
Πάφο(Παφιακό): 09:15 
Λεμεσό (Χώρος Στάθμευσης JUMBO:   10:00 
Λάρνακα (Χώρος Στάθμευσης ΓΣΖ): 10:00
 
Μ. Πέμπτη 13.04 11:00 – 13:00 Προπόνηση Ευάγγελος Φλωράκης
Μεταφορικά:
Πάφο (Παφιακό): 09:15 
Λεμεσό (Χώρος Στάθμευσης JUMBO):   10:00 
Λάρνακα (Χώρος Στάθμευσης ΓΣΖ): 10:00
 
 
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ                                ΟΜΑΔΑ
1. ΒΑΤΥΛΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ                  ΑΧΙΛΛΕΑΣ
2. ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   ΑΧΙΛΛΕΑΣ
3. ΑΝΘΥΜΙΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ                ΑΧΙΛΛΕΑΣ 
4. BOUTROS MARK                                MJ BASKET
5. ΧΑΤΖΗΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   ΑΠΟΠ
6. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ                        ΑΠΟΠ
7. ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ ΣΤΕΛΙΟΣ                   ΑΠΟΠ
8. ΤΣΙΕΛΕΠΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ               YOUTH STARS
9. ΕΥΜΟΛΠΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ                    YOUTH STARS
10. ΛΟΥΚΑ ΝΙΚΟΛΑΣ                               YOUTH STARS
11. ΚΑΝΤΑΡΤΖΗΣ ΑΛΕΞΗΣ                    ΑΠΟΕΛ
12. ΜΑΤΣΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΟΛΥΜΠΟΣ          ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
13. ΚΥΡΡΗ ΜΙΧΑΛΗΣ                              ΑΠΟΕΛ
14. ΣΙΑΝΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ                            ΑΣΤΕΡΑΣ
15. ΛΟΙΖΟΥ ΝΙΚΟΛΑΣ                             ΑΣΤΕΡΑΣ                 
16. ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ ΧΑΡΗΣ                          ΚΕΡΑΥΝΟΣ
17. ΓΟΝΑΤΑΣ ΣΑΒΒΑΣ                            ΚΕΡΑΥΝΟΣ
18. ΛΙΑΣΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ                                ΚΕΡΑΥΝΟΣ
19. ΓΕΡΙΜΟΣ ΑΝΤΡΕΑΣ                         ΟΝΗΣΙΛΛΟΣ
20. ΚΑΝΑΡΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ                       ΟΝΗΣΙΛΛΟΣ
21. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΜΑΡΙΟΣ                          ΟΝΗΣΙΛΛΟΣ
22. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΣ                       ΑΠΟΛΛΩΝ
23. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΟΣ               ΑΠΟΛΛΩΝ
24. ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ           ΖΗΝΩΝΑΣ
25. ΚΟΥΣΙΑΠΑΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ                   ΖΗΝΩΝΑΣ
26. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ                      ΑΤΛΑΝΤΑΣ
27. ΑΓΓΕΛΗ ΣΟΛΩΝΑΣ                          ΕΘΑ
28. ΛΟΥΚΑ ΠΕΤΡΟΣ                               ΕΘΑ
29. ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ                ΑΕΚ
30. ΜΟΥΣΑ ΖΕΙΤ                                      ΑΕΚ
31. CALLUM WATTS                              ΑΤΛΑΝΤΑΣ
 

ΟΠΑΠ Basket League:

Θ. Ομάδα Ν. Η. Β.
1 ΑΠΟΕΛ 1 0 2
2 Πετρολίνα ΑΕΚ 1 0 2
3 Ε.Θ.Α. Έγκωμης 1 0 2
4 Ε.Ν.Παραλιμνίου 0 1 1
5 Κεραυνός 0 1 1
6 Απόλλων 0 1 1
7 ΑΠΟΠ 0 0 0
# Αγώνας Ημερ.
1 Κεραυνός VS ΑΠΟΕΛ 21/10/2017 16:00
2 ΑΠΟΠ VS Ε.Θ.Α. Έγκωμης 22/10/2017 17:00
3 Ε.Ν.Παραλιμνίου VS Πετρολίνα ΑΕΚ 22/10/2017 17:00

Instagram

Εγγραφή στο Newsletter