ΚΛΗΣΗ ΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Κ18 12,14,16,17/02

09/02/2018

Κλήση Εθνικής Κ-18 Ανδρών 12, 14, 16 και 17/02

H Επιτροπή Εθνικών Ομάδων της Κυπριακής Ομοσπονδίας Καλαθοσφαίρισης, ανακοινώνει κλήση της εθνικής ομάδας Ανδρών κ18 για προπονήσεις, στις  12, 14, 16 Φεβρουαρίου 15:30 – 17:30, και το Σάββατο 17/02 στις 11:00 - 13:00,  Πολυπροπονητήριο Ευάγγελος Φλωράκης στην Λευκωσία.

ΚΛΗΣΗ:

1.       Πόλυς Ηλιάδης                                                 ΑΠΟΛΛΩΝ                                                         

2.       Δημήτρης Παπαλουκάς                                    ΟΛΥΜΠΟΣ                                         

3.       Κυριάκος Τέγγερης                                          ΑΧΙΛΛΕΑΣ                          

4.       Βίκτωρας Χριστοφίδης                                     ΖΗΝΩΝΑΣ                          

5.       Γιάννης Αχιλλέως                                             ΑΣΤΕΡΑΣ                             

6.       Ραφαήλ Παπαϊωάννου                                     ΑΣΤΕΡΑΣ                             

7.       Ροβέρτος Αλεξάνδρου                                      ΖΗΝΩΝΑΣ                                          

8.       Παύλος Στυλιανού                                            ΖΗΝΩΝΑΣ                          

9.       Ιβάν Μπολσάκοβ                                              MJ BASKET

10.   Κωνσταντίνος Κωνσταντινίδης                           ΖΗΝΩΝΑΣ

11.   Ανδρέας Παφίτης                                                ΚΕΡΑΥΝΟΣ

12.   Γιάννης Γρηγορίου                                              ΚΕΡΑΥΝΟΣ

13.   Άρης Οικονομίδης                                               ΚΕΡΑΥΝΟΣ

14.   Μιχάλης  Δημητρίου                                            ΑΕΚ

15.   Ντάνιελ Πουλλίτας                                               ΕΘΑ

16.   Ανδρέας Χειμώνας                                              ΟΛΥΜΠΟΣ

               

Μεταφορικά: 

12, 14 και 16/02

Από Λάρνακα: χώρος Στάθμευσης ΓΣΖ 14:15

Από Λεμεσό: Χώρος Στάθμευσης JUMBO (πρώην Ορφανίδης) 14:00

 

17/02

Από Λάρνακα: χώρος Στάθμευσης ΓΣΖ 09:45

Από Λεμεσό: Χώρος Στάθμευσης JUMBO (πρώην Ορφανίδης) 09:30

 

ΟΠΑΠ Basket League:

ael
apoel
apollon
etha-egkomis
enosi-paralimniou
keravnos
omonia
aek

Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Γυναικών:

ael
anagennisi-germasogias
apoel
apop-pafou
aris
keravnos
aek
enad
Θ. Ομάδα A. Ν. Η. Β.
1 Κεραυνός 17 13 4 30
2 Πετρολίνα ΑΕΚ 17 13 4 30
3 ΑΠΟΕΛ 17 10 7 27
4 Απόλλων 17 9 8 26
5 ΕΘΑ 17 7 10 24
6 ΕΚΑ ΑΕΛ 17 6 11 23
7 Ε.Ν. Παραλιμνίου 17 5 12 22
8 Ομόνοια 17 5 12 22

18η Αγωνιστική

# Αγώνας Ημερ.
1 Ομόνοια VS ΕΚΑ ΑΕΛ 26/2/2019 19:00
2 Ε.Ν. Παραλιμνίου VS ΕΘΑ 27/2/2019 19:00
3 ΑΠΟΕΛ VS Κεραυνός 27/2/2019 19:00
4 Πετρολίνα ΑΕΚ VS Απόλλων 27/2/2019 19:00

Instagram