ΚΛΗΣΗ ΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Κ18 12,14,16,17/02

09/02/2018

Κλήση Εθνικής Κ-18 Ανδρών 12, 14, 16 και 17/02

H Επιτροπή Εθνικών Ομάδων της Κυπριακής Ομοσπονδίας Καλαθοσφαίρισης, ανακοινώνει κλήση της εθνικής ομάδας Ανδρών κ18 για προπονήσεις, στις  12, 14, 16 Φεβρουαρίου 15:30 – 17:30, και το Σάββατο 17/02 στις 11:00 - 13:00,  Πολυπροπονητήριο Ευάγγελος Φλωράκης στην Λευκωσία.

ΚΛΗΣΗ:

1.       Πόλυς Ηλιάδης                                                 ΑΠΟΛΛΩΝ                                                         

2.       Δημήτρης Παπαλουκάς                                    ΟΛΥΜΠΟΣ                                         

3.       Κυριάκος Τέγγερης                                          ΑΧΙΛΛΕΑΣ                          

4.       Βίκτωρας Χριστοφίδης                                     ΖΗΝΩΝΑΣ                          

5.       Γιάννης Αχιλλέως                                             ΑΣΤΕΡΑΣ                             

6.       Ραφαήλ Παπαϊωάννου                                     ΑΣΤΕΡΑΣ                             

7.       Ροβέρτος Αλεξάνδρου                                      ΖΗΝΩΝΑΣ                                          

8.       Παύλος Στυλιανού                                            ΖΗΝΩΝΑΣ                          

9.       Ιβάν Μπολσάκοβ                                              MJ BASKET

10.   Κωνσταντίνος Κωνσταντινίδης                           ΖΗΝΩΝΑΣ

11.   Ανδρέας Παφίτης                                                ΚΕΡΑΥΝΟΣ

12.   Γιάννης Γρηγορίου                                              ΚΕΡΑΥΝΟΣ

13.   Άρης Οικονομίδης                                               ΚΕΡΑΥΝΟΣ

14.   Μιχάλης  Δημητρίου                                            ΑΕΚ

15.   Ντάνιελ Πουλλίτας                                               ΕΘΑ

16.   Ανδρέας Χειμώνας                                              ΟΛΥΜΠΟΣ

               

Μεταφορικά: 

12, 14 και 16/02

Από Λάρνακα: χώρος Στάθμευσης ΓΣΖ 14:15

Από Λεμεσό: Χώρος Στάθμευσης JUMBO (πρώην Ορφανίδης) 14:00

 

17/02

Από Λάρνακα: χώρος Στάθμευσης ΓΣΖ 09:45

Από Λεμεσό: Χώρος Στάθμευσης JUMBO (πρώην Ορφανίδης) 09:30

 

ΟΠΑΠ Basket League:

Θ. Ομάδα A. Ν. Η. Β.
1 Κεραυνός 5 4 1 9
2 ΑΠΟΕΛ 5 3 2 8
3 Πετρολίνα ΑΕΚ 5 3 2 8
4 ΕΚΑ ΑΕΛ 5 3 2 8
5 Απόλλων 5 2 3 7
6 Ε.Ν. Παραλιμνίου 5 2 3 7
7 Ομόνοια 5 2 3 7
8 ΕΘΑ 5 1 4 6

6η Αγωνιστική

# Αγώνας Ημερ.
1 Ε.Ν. Παραλιμνίου VS Ομόνοια TV 16/11/2018 19:00
2 Πετρολίνα ΑΕΚ VS Απόλλων 17/11/2018 17:00
3 ΕΘΑ VS ΕΚΑ ΑΕΛ 17/11/2018 18:30
4 ΑΠΟΕΛ VS Κεραυνός 18/11/2018 18:00

Instagram