ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΔΡΩΝ Κ16

12/06/2018

H Επιτροπή Εθνικών Ομάδων της Κυπριακής Ομοσπονδίας Καλαθοσφαίρισης, ανακοινώνει κλήση της προ-εθνικής Ανδρών Κ16 για την έναρξη της προετοιμασίας ενόψει των επίσημων υποχρεώσεων που ακολουθούν μέσα στο καλοκαίρι.

Η πρώτη προπόνηση θα πραγματοποιηθεί την Δευτέρα 18 Ιουνίου 2018 στο στάδιο «Ευάγγελος Φλωράκης», από τις 15:00 μέχρι τις 18:00.

 

ΚΛΗΣΗ   Κ16  ΑΝΤΡΩΝ

  1. ΤΙΓΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ                         ΑΠΟΛΛΩΝ
  2. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΣ                    ΑΠΟΛΛΩΝ
  3. ΧΡΙΣΤΟΥΔΙΑΣ ΧΑΡΗΣ                     ΑΧΙΛΛΕΑΣ
  4. ΑΓΓΕΛΗ ΣΟΛΩΝΑΣ                        ΑΧΙΛΛΕΑΣ
  5. ΝΙΚΟΛΑΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ       ΚΕΡΑΥΝΟΣ
  6. ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ ΧΑΡΗΣ                        ΚΕΡΑΥΝΟΣ
  7. ΤΣΙΕΛΕΠΑΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ            YOUTH STAR
  8. ΓΙΟΥΝΓΚ ΑΙΝΕΑΣ                             ΟΛΥΜΠΟΣ
  9. ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΚΡΗΣ                           ΟΛΥΜΠΟΣ
  10. ΣΩΤΗΡΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ                     ΟΛΥΜΠΟΣ
  11. ΠΟΓΙΑΤΖΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ                    ΑΠΟΕΛ
  12. ΠΟΡΦYΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ                    ΑΠΟΠ
  13. ΤΖΙΩΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                   ΑΠΟΠ
  14. ΓΚΑΡΣΙΑ ΤΖΟ ΤΖΟ                             ΑΕΚ
  15. ΑΝΔΡΕΟΥ  ΡΑΦΑΗΛ                        ΕΝΠ
  16. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΟΣ               ΠΑΟΚ
  17. ΤΣΙΓΚΑΣ  ΜΑΡΙΟΣ                             Γ.Σ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
  18. ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΝΔΡΕΑΣ                  ΠΕΤΡΟΛΙΝΑ ΑΕΚ

 

Πρόγραμμα Προπονήσεων:

18/06 15:00 – 18:00

19/06 11:00 – 13:00 & 15:00 – 18:00

20/06 15:00 – 18:00

21/06 11:00 – 13:00 & 15:00 – 18:00

22/06 15:00 – 18:00

23/06 11:00 – 13:00

 

Μεταφορικά:

Απογευματινές προπονήσεις: (18,20,22/06)

  • Πάφο (Παφιακό) στις 13:00
  • Λεμεσό (χώρος στάθμευσης Jumbo πρώην Ορφανίδης) 13:45
  • Λάρνακα (χώρος στάθμευσης ΓΣΖ)  14:00

Πρωινή και απογεματινή προπόνηση: 19,21,23/06

  • Πάφο Παφιακό στις 09:00
  • Λεμεσό χώρος στάθμευσης Jumbo 09:45
  • Λάρνακα (χώρος στάθμευσης ΓΣΖ)  09:45

 

ΟΠΑΠ Basket League:

ael
apoel
apollon
etha-egkomis
enosi-paralimniou
keravnos
omonia
aek

Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Γυναικών:

ael
anagennisi-germasogias
apoel
apop-pafou
aris
keravnos
aek
enad
Θ. Ομάδα A. Ν. Η. Β.
1 Πετρολίνα ΑΕΚ 13 10 3 23
2 ΑΠΟΕΛ 13 9 4 22
3 Κεραυνός 13 9 4 22
4 Απόλλων 13 7 6 20
5 ΕΘΑ 13 5 8 18
6 Ε.Ν. Παραλιμνίου 13 4 9 17
7 ΕΚΑ ΑΕΛ 13 4 9 17
8 Ομόνοια 13 4 9 17

14η Αγωνιστική

# Αγώνας Ημερ.
1 Πετρολίνα ΑΕΚ VS ΕΘΑ 19/1/2019 16:00
2 ΕΚΑ ΑΕΛ VS Ε.Ν. Παραλιμνίου TV 19/1/2019 16:00
3 Κεραυνός VS Ομόνοια 20/1/2019 18:00
4 Απόλλων VS ΑΠΟΕΛ 21/1/2019 19:00

Instagram