ΟΡΙΣΜΟΣ ΑΡΧΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΚΕΡΑΥΝΟΥ ΚΑΙ ΠΕΤΡΟΛΙΝΑ ΑΕΚ

04/09/2018

Η Επιτροπή Διαιτησίας της Κυπριακής Ομοσπονδίας Καλαθοσφαίρισης έχει ορίσει τους πιο κάτω διαιτητές, κριτές και στατιστική υπηρεσία για το τουρνουά του σωματείου ΚΕΡΑΥΝΟΣ και φιλικού αγώνα, ως ακολούυθως:
 
Παρασκευή 7 Σεπτεμβρίου 2018:
 
Αγώνας: ΠΕΤΡΟΛΙΝΑ ΑΕΚ-ΚΥΜΗ
Αίθουσα: Κώστας Παπαέλληνας
Διαιτητές: Στ. Στυλιανού, Σ. Κωνσταντινίδης, Μ. Στυλιανού
Κριτές:Χ. Αργυρού, Η. Παπαηρακλέους, Γ. Σάββα
Στατιστική Υπηρεσία:Πρ.Πραξιτέλους, Γ. Ενωτιάδου, Γ. Νικολάου
Κομισάριος:  Ρ. Πιττάλης
Ώρα διεξαγωγής αγώνα: 18.00
 
Αγώνας: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΣΤΡΟΒΟΛΟΥ-ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
Αίθουσα: Κώστας Παπαέλληνας
Διαιτητές: Κ. Χρίστου, Μ. Αθανασίου, Γ. Χ΄΄Στάθης
Κριτές: Χ. Φιλίππου, Α. Βιολάρης, Β. Λόρτου
Στατιστική Υπηρεσία:Γ. Νικολάου, Α. Αργυρού, Κ. Νικοδήμου
Κομισάριος: Λ. Κυριακίδης
Ώρα διεξαγωγής αγώνα: 20.30
 
Σάββατο 8 Σεπτεμβρίου 2018:
 
Αγώνας: ΠΕΤΡΟΛΙΝΑ ΑΕΚ-ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
Αίθουσα: Κώστας Παπαέλληνας
Διαιτητές:Μ. Αθανασίου, Β. Ζάνεβ, Γ.Πλακωτάς
Κριτές:Ε. Κωνσταντίνου, Σ. Κουφούδης, Κ. Κοσμά
Στατιστική Υπηρεσία:Δ. Πραξιτέλους, Α. Αργυρού, Α. Χ΄΄Μπέη
Κομισάριος: Κ.Σάββα
Ώρα διεξαγωγής αγώνα: 17.30
 
Αγώνας: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΣΤΡΟΒΟΛΟΥ-ΚΥΜΗ
Αίθουσα: Κώστας Παπαέλληνας
Διαιτητές:Η. Κουνελλές, Π. Χ΄΄Παύλου, Στ. Κασκίρης
Κριτές: Γ. Σάββα, Χρ. Αργυρού, Στ. Αθανασίου
Στατιστική Υπηρεσία:Γ. Νικολάου, Α. Αργυρού,  Ε. Λευκάτης
Κομσάριος: Χ. Σάντος
Ώρα διεξαγωγής αγώνα: 20.00
 
Κυριακή 9 Σεπτεμβρίου 2018:
 
Αγώνας: κΥΜΗ-ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
Αίθουσα: Κώστας Παπαέλληνας
Διαιτητές: Στ. Στυλιανού, Κ. Χρίστου, Σ. Κωνσταντινίδης
Κριτές:Χ. Φιλίππου, Α. Βιολάρης, Σ. Κουφούδης
Στατιστική Υπηρεσία:Π.Πραξιτέλους, Ν. Τελώνη, Α. Τσιακλής
Κομισάριος:  Α. Δημητρίου
Ώρα διεξαγωγής αγώνα: 16.00
 
Αγώνας: ΠΕΤΡΟΛΙΝΑ ΑΕΚ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΣΤΡΟΒΟΛΟΥ
Αίθουσα: Κώστας Παπαέλληνας
Διαιτητές:Η. Κουνελλές, Μ. Ιγνατίου, Η.Ηλία
Κριτές:Κ. Κοσμά, Η. Παπαηρακλέους, Ε. Κωνσταντίνου
Στατιστική Υπηρεσία:Π. Αυγουστίνου, Γ. Ενωτιάδου, Π. Πραξιτέλους
Κομισάριος: Π. Χριστοφίδης
Ώρα διεξαγωγής αγώνα: 18.30
 

ΟΠΑΠ Basket League:

ael
apoel
apollon
etha-egkomis
enosi-paralimniou
keravnos
omonia
aek

Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Γυναικών:

ael
anagennisi-germasogias
apoel
apop-pafou
aris
keravnos
aek
enad
Θ. Ομάδα A. Ν. Η. Β.
1 Πετρολίνα ΑΕΚ 13 10 3 23
2 ΑΠΟΕΛ 13 9 4 22
3 Κεραυνός 13 9 4 22
4 Απόλλων 13 7 6 20
5 ΕΘΑ 13 5 8 18
6 Ε.Ν. Παραλιμνίου 13 4 9 17
7 ΕΚΑ ΑΕΛ 13 4 9 17
8 Ομόνοια 13 4 9 17

14η Αγωνιστική

# Αγώνας Ημερ.
1 ΕΚΑ ΑΕΛ VS Ε.Ν. Παραλιμνίου TV 19/1/2019 16:00
2 Πετρολίνα ΑΕΚ VS ΕΘΑ 19/1/2019 16:00
3 Κεραυνός VS Ομόνοια 20/1/2019 18:00
4 Απόλλων VS ΑΠΟΕΛ 21/1/2019 19:00

Instagram