Επιτροπές

Όνομα Επώνυμο Θέση
Μάρκος  Κληρίδης Συντονιστής
Παύλος Παυλίδης Μέλος
Σολωμός Σολωμού Μέλος
Νίκος Νικολάου Μέλος

 

Όνομα Επώνυμο Θέση
Χρυστάλλα  Χαραλάμπους Πρόεδρος
Άθως  Γαβριήλ Αντιπρόεδρος
Δημήτρης Θεοδώρου Γραμματέας
Γιάννης  Κληρίδης Μέλος
Χριστάκης Κουλουμάς Μέλος
Κυριάκος  Καμένος Μέλος
Λάζαρος  Λαζάρου Μέλος
Ρένος Χατζηβασίλης Μέλος

 

Όνομα Επώνυμο Θέση
Γιώργος Χριστοφίδης Αθλητικός Δικαστής
Λοΐζος Χατζηδημητρίου Πειθαρχικός Εισαγγελέας
Νικόλας Κουρσάρης Πειθαρχικός Εισαγγελέας

 

Όνομα Επώνυμο Θέση
Γιάννος  Κρεμμός Πρόεδρος
Γιώργος  Κωνσταντίνου Μέλος
Γιώργος  Πέτσας Μέλος
Νίκος  Νικολάου Μέλος
Χάρης  Χαριδήμου Μέλος

 

Όνομα Επώνυμο Θέση
Σολωμός Σολωμού Υπεύθυνος Εθνικών Ομάδων
Παύλος Παύλου Μέλος
Νίκος Νικολάου Μέλος

 

Όνομα Επώνυμο Θέση
     
     
     

 

Όνομα Επώνυμο Θέση
Ανδρέας Μουζουρίδης Πρόεδρος ΚΟΚ
Νίκος Καλαποδάς Διευθυντης Σχολής
Αντώνης Δημητρίου Εθνικός Εκπαιδευτής Διαιτησίας
Χρυστάλλα Χαραλάμπους Πρόεδρος Επιτροπής Διαιτησίας
Κώστας Σάββα Πρόεδρος Συνδέσμου Παρατηρητών
Αντώνης Ρουσσάκης Πρόεδρος Συνδέσμου Προπονητών
Μάριος Κυπριανού Πρόεδρος Συνδέσμου Διαιτητών
    Πρόεδρος Συνδέσμου Κριτών
Όνομα Επώνυμο Θέση
     
     

 

Όνομα Επώνυμο Θέση
     

 

 

Όνομα

Επίθετο

Μιχάλης

Αναστασιάδης

Νίκος

Καλαποδάς

Άθως

Αντωνίου

 

Όνομα Επώνυμο Ιδιότητα
Κυριάκος Ορφανίδης Πρόεδρος

Μιχάλης

Σπαστρής Αντιπρόεδρος

Άννα

Χρίστου Μέλος

 

Ονομα

Επίθετο

Θέση

Μίλτος

Βιολάρης Πρόεδρος
Ανδρέας Δημητρίου Μέλος
Γιώργος Τσαρδέλης Μέλος

 

Όνομα Επώνυμο Θέση
Παύλος Παυλίδης Γενικός Γραμματέας
Λεωνίδας Χαραλάμπους Εκπρόσωπος Απόλλωνα
Γιώργος Πιστεντής Εκπρόσωπος ΑΠΟΠ
Άντης  Ιωάννου Εκπρόσωπος Ήφαιστου
Δημήτρης  Λαμπριανίδης Πρόεδρος ΟΠΑΚ

 

Διοικητική Επιτροπή

Όνομα Επώνυμο Θέση
Παύλος Παύλου Συντονιστής
Στέλιος  Μαρκίδης Μέλος
Ηλίας Ανδρονίκου Μέλος
Κωνσταντίνος Μασώνος Μέλος
Κώστας Πραξιτέλους Μέλος

Τεχνική Επιτροπή

Όνομα Επώνυμο Θέση
Στέλιος Μαρκίδης Συντονιστής
Ηλίας Ανδρονίκου Μέλος

 

Όνομα Επώνυμο Θέση
Στέφανος  Σκορδής Πρόεδρος
Ανδρέας Κορομίας Μέλος
Νικόλας Θωμά Μέλος

 

ΟΠΑΠ Basket League:

ael
apoel
apollon
etha-egkomis
enosi-paralimniou
keravnos
omonia
aek

Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Γυναικών:

ael
anagennisi-germasogias
apoel
apop-pafou
aris
keravnos
aek
enad
Θ. Ομάδα A. Ν. Η. Β.
1 Κεραυνός 17 13 4 30
2 Πετρολίνα ΑΕΚ 17 13 4 30
3 ΑΠΟΕΛ 17 10 7 27
4 Απόλλων 17 9 8 26
5 ΕΘΑ 17 7 10 24
6 ΕΚΑ ΑΕΛ 17 6 11 23
7 Ε.Ν. Παραλιμνίου 17 5 12 22
8 Ομόνοια 17 5 12 22

18η Αγωνιστική

# Αγώνας Ημερ.
1 Ομόνοια VS ΕΚΑ ΑΕΛ 26/2/2019 19:00
2 Ε.Ν. Παραλιμνίου VS ΕΘΑ 27/2/2019 19:00
3 ΑΠΟΕΛ VS Κεραυνός 27/2/2019 19:00
4 Πετρολίνα ΑΕΚ VS Απόλλων 27/2/2019 19:00

Instagram