Επιτροπές

Όνομα Επώνυμο Θέση
Μάρκος  Κληρίδης Συντονιστής
Παύλος Παυλίδης Μέλος
Σολωμός Σολωμού Μέλος
Νίκος Νικολάου Μέλος

 

Όνομα Επώνυμο Θέση
Χρυστάλλα  Χαραλάμπους Πρόεδρος
Άθως  Γαβριήλ Αντιπρόεδρος
Δημήτρης Θεοδώρου Γραμματέας
Γιάννης  Κληρίδης Μέλος
Χριστάκης Κουλουμάς Μέλος
Κυριάκος  Καμένος Μέλος
Λάζαρος  Λαζάρου Μέλος
Ρένος Χατζηβασίλης Μέλος

 

Όνομα Επώνυμο Θέση
Γιώργος Χριστοφίδης Αθλητικός Δικαστής
Λοΐζος Χατζηδημητρίου Πειθαρχικός Εισαγγελέας
Νικόλας Κουρσάρης Πειθαρχικός Εισαγγελέας

 

Όνομα Επώνυμο Θέση
Γιάννος  Κρεμμός Πρόεδρος
Γιώργος  Κωνσταντίνου Μέλος
Γιώργος  Πέτσας Μέλος
Νίκος  Νικολάου Μέλος
Χάρης  Χαριδήμου Μέλος

 

Όνομα Επώνυμο Θέση
     
     
     

 

Όνομα Επώνυμο Θέση
Ανδρέας Μουζουρίδης Πρόεδρος ΚΟΚ
Νίκος Καλαποδάς Διευθυντης Σχολής
Αντώνης Δημητρίου Εθνικός Εκπαιδευτής Διαιτησίας
Χρυστάλλα Χαραλάμπους Πρόεδρος Επιτροπής Διαιτησίας
Κώστας Σάββα Πρόεδρος Συνδέσμου Παρατηρητών
Αντώνης Ρουσσάκης Πρόεδρος Συνδέσμου Προπονητών
Μάριος Κυπριανού Πρόεδρος Συνδέσμου Διαιτητών
    Πρόεδρος Συνδέσμου Κριτών
Όνομα Επώνυμο Θέση
     
     

 

Όνομα Επώνυμο Θέση
     

 

 

Όνομα

Επίθετο

Μιχάλης

Αναστασιάδης

Νίκος

Καλαποδάς

Άθως

Αντωνίου

 

Όνομα Επώνυμο Ιδιότητα
     

 

Ονομα

Επίθετο

Θέση

Μίλτος

Βιολάρης Πρόεδρος
Ανδρέας Δημητρίου Μέλος
Γιώργος Τσαρδέλης Μέλος

 

Όνομα Επώνυμο Θέση
Παύλος Παυλίδης Γενικός Γραμματέας
Λεωνίδας Χαραλάμπους Εκπρόσωπος Απόλλωνα
Γιώργος Πιστεντής Εκπρόσωπος ΑΠΟΠ
Άντης  Ιωάννου Εκπρόσωπος Ήφαιστου
Δημήτρης  Λαμπριανίδης Πρόεδρος ΟΠΑΚ

 

Διοικητική Επιτροπή

Όνομα Επώνυμο Θέση
Παύλος Παύλου Συντονιστής
Στέλιος  Μαρκίδης Μέλος
Ηλίας Ανδρονίκου Μέλος
Κωνσταντίνος Μασώνος Μέλος
Κώστας Πραξιτέλους Μέλος

Τεχνική Επιτροπή

Όνομα Επώνυμο Θέση
Στέλιος Μαρκίδης Συντονιστής
Ηλίας Ανδρονίκου Μέλος

 

Όνομα Επώνυμο Θέση
Στέφανος  Σκορδής Πρόεδρος
Ανδρέας Κορομίας Μέλος
Νικόλας Θωμά Μέλος

 

ΟΠΑΠ Basket League:

ael
apoel
apollon
etha-egkomis
enosi-paralimniou
keravnos
omonia
aek

Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Γυναικών:

ael
anagennisi-germasogias
apoel
apop-pafou
aris
keravnos
aek
enad
Θ. Ομάδα A. Ν. Η. Β.
1 Κεραυνός 9 7 2 16
2 Πετρολίνα ΑΕΚ 8 6 2 14
3 ΑΠΟΕΛ 8 5 3 13
4 ΕΘΑ 9 4 5 13
5 Απόλλων 9 4 5 13
6 Ε.Ν. Παραλιμνίου 9 3 6 12
7 ΕΚΑ ΑΕΛ 9 3 6 12
8 Ομόνοια 9 3 6 12

10η Αγωνιστική

# Αγώνας Ημερ.
1 Κεραυνός VS Απόλλων 20/12/2018 19:00
2 Ε.Ν. Παραλιμνίου VS ΑΠΟΕΛ 20/12/2018 20:45
3 Ομόνοια VS ΕΘΑ 21/12/2018 19:00
4 ΕΚΑ ΑΕΛ VS Πετρολίνα ΑΕΚ 22/12/2018 16:00

Instagram