Ορισμοί (58 αγώνες)

Δελτίο Κωλύματος

ΟΠΑΠ Basket League - A' Φάση

Διοργάνωση: ΟΠΑΠ Basket League - A' Φάση

Αγωνιστική: 2η Αγωνιστική

Ημερομηνία: 19/10/2018

Ώρα Έναρξης: 19:00

Αίθουσα: ΑΠΟΛΛΩΝ Αρένα

Διαιτητές

Διαιτητής Α': Κωνσταντινίδης Σάκης

Διαιτητής Β': Ζάνεβ Βλαδίμηρος

Διαιτητής Γ': Στυλιανού Μιχάλης

Κριτές

Σημειωτής: Κωνσταντινίδου Λένια

Χρονομέτρης: Σταυρινίδης Πάμπος

Χειριστής 24': Ονουφρίου Γεωργία

Στατιστικολόγοι

Στατιστικολόγος Α': Παλάλας Φοίβος

Στατιστικολόγος Β': Παλάλα Σοφία

Στατιστικολόγος Γ': Κεφάλα Πιττάκα Κατρίνα

Κομισάριος: Στυλιανούδης Φίλιππος


ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΠΑΠ ΑΝΔΡΩΝ Κ14 - Γ' ΟΜΙΛΟΣ

Διοργάνωση: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΠΑΠ ΑΝΔΡΩΝ Κ14 - Γ' ΟΜΙΛΟΣ

Αγωνιστική: 3η Αγωνιστική

Ημερομηνία: 20/10/2018

Ώρα Έναρξης: 9:00

Αίθουσα: Λύκειο Λατσιών - Αίθουσα "Σωτήρης Μέσσιος"

Διαιτητές

Διαιτητής Α': Κουρρής Όμηρος

Κριτές

Σημειωτής: Ιωαννίδης Μάριος

Χρονομέτρης: Κοφίνη Δήμητρα

Χειριστής 24': Ξενοφώντος Θεοφάνης


Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Γυναικών Κ14 - Β' ΟΜΙΛΟΣ

Διοργάνωση: Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Γυναικών Κ14 - Β' ΟΜΙΛΟΣ

Αγωνιστική: 3η Αγωνιστική

Ημερομηνία: 20/10/2018

Ώρα Έναρξης: 9:30

Αίθουσα: Αίθουσα Αγίου Δομετίου

Διαιτητές

Διαιτητής Α': Κασκίρης Σταύρος

Κριτές

Σημειωτής: Κομνηνός Αλέξης

Χρονομέτρης: Πραξιτέλους Πραξιτέλης

Χειριστής 24': Ενωτιάδου Γεωργία


Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Ανδρών Κ18 - Α' ΟΜΙΛΟΣ

Διοργάνωση: Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Ανδρών Κ18 - Α' ΟΜΙΛΟΣ

Αγωνιστική: 4η Αγωνιστική

Ημερομηνία: 20/10/2018

Ώρα Έναρξης: 10:00

Αίθουσα: Λύκειο Αποστόλου Βαρνάβα

Διαιτητές

Διαιτητής Α': Ιγνατίου Μαρία

Διαιτητής Β': Φιλίππου Στέλιος

Κριτές

Σημειωτής: Πατσαλίδης Γιώργος

Χρονομέτρης: Αθανασίου Στέλιος

Χειριστής 24': Κουφούδης Σεραφείμ


Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Γυναικών Κ14 - Β' ΟΜΙΛΟΣ

Διοργάνωση: Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Γυναικών Κ14 - Β' ΟΜΙΛΟΣ

Αγωνιστική: 3η Αγωνιστική

Ημερομηνία: 20/10/2018

Ώρα Έναρξης: 10:00

Αίθουσα: Πολυπροπονητήριο "Ευάγγελος Φλωράκης"

Διαιτητές

Διαιτητής Α': Στέφανος Στεφάνου

Διαιτητής Β': Βασιλείου Παντελής - Δόκιμος

Κριτές

Σημειωτής: Πελεγκάρης Χαρίλαος

Χρονομέτρης: Πελαβά Νίκος

Χειριστής 24': Αθανασίου Μάριος


ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΠΑΠ ΑΝΔΡΩΝ Κ14 - Α' ΟΜΙΛΟΣ

Διοργάνωση: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΠΑΠ ΑΝΔΡΩΝ Κ14 - Α' ΟΜΙΛΟΣ

Αγωνιστική: 3η Αγωνιστική

Ημερομηνία: 20/10/2018

Ώρα Έναρξης: 10:00

Αίθουσα: Αίθουσα "Νίκος Σολωμονίδης"

Διαιτητές

Διαιτητής Α': Γεωργίου Γιώργος

Κριτές

Σημειωτής: Σχίζα Νίκη

Χρονομέτρης: Σταύρου Κώστας

Χειριστής 24': Γαβριήλ Διάνα


ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΠΑΠ ΑΝΔΡΩΝ Κ14 - Α' ΟΜΙΛΟΣ

Διοργάνωση: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΠΑΠ ΑΝΔΡΩΝ Κ14 - Α' ΟΜΙΛΟΣ

Αγωνιστική: 3η Αγωνιστική

Ημερομηνία: 20/10/2018

Ώρα Έναρξης: 10:00

Αίθουσα: Λύκειο Κολοσίου

Διαιτητές

Διαιτητής Α': Κοσμίδης Σαμψών

Διαιτητής Β': Χατζηπετρής Ανδρέας

Κριτές

Σημειωτής: Κυριάκου Νικόλας

Χρονομέτρης: Χριστοφή Μαρία

Χειριστής 24': Παλάλα Σοφία


Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Ανδρών Κ18 - Β' ΟΜΙΛΟΣ

Διοργάνωση: Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Ανδρών Κ18 - Β' ΟΜΙΛΟΣ

Αγωνιστική: 4η Αγωνιστική

Ημερομηνία: 20/10/2018

Ώρα Έναρξης: 11:00

Αίθουσα: Λύκειο Αγίου Σπυρίδωνα

Διαιτητές

Διαιτητής Α': Στυλιανού Μιχάλης

Διαιτητής Β': Κωνσταντινίδης Σάκης

Κριτές

Σημειωτής: Ονουφρίου Γεωργία

Χρονομέτρης: Γουζουάζης Γιώργος

Χειριστής 24': Σταυρινίδης Πάμπος


ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΠΑΠ ΑΝΔΡΩΝ Κ14 - Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

Διοργάνωση: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΠΑΠ ΑΝΔΡΩΝ Κ14 - Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

Αγωνιστική: 3η Αγωνιστική

Ημερομηνία: 20/10/2018

Ώρα Έναρξης: 11:00

Αίθουσα: Αίθουσα "Κίτιον"

Διαιτητές

Διαιτητής Α': Μπομπότης Στέφανος-Νεκτάριος

Κριτές

Σημειωτής: Βενέρης Παναγιώτης

Χρονομέτρης: Προκοπίου Δήμητρα

Χειριστής 24': Λουκά Αντρη


ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΠΑΠ ΑΝΔΡΩΝ Κ14 - Α' ΟΜΙΛΟΣ

Διοργάνωση: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΠΑΠ ΑΝΔΡΩΝ Κ14 - Α' ΟΜΙΛΟΣ

Αγωνιστική: 3η Αγωνιστική

Ημερομηνία: 20/10/2018

Ώρα Έναρξης: 12:00

Αίθουσα: ΑΠΟΛΛΩΝ Αρένα

Διαιτητές

Διαιτητής Α': Κοσμίδης Σαμψών

Διαιτητής Β': Χατζηπετρής Ανδρέας

Κριτές

Σημειωτής: Κυριάκου Νικόλας

Χρονομέτρης: Χριστοφή Μαρία

Χειριστής 24': Παλάλα Σοφία


ΟΠΑΠ Basket League:

Θ. Ομάδα A. Ν. Η. Β.
1 Κεραυνός 1 1 0 2
2 Ε.Ν. Παραλιμνίου 1 1 0 2
3 Πετρολίνα ΑΕΚ 1 1 0 2
4 ΑΠΟΕΛ 1 1 0 2
5 Απόλλων 1 0 1 1
6 ΕΘΑ 1 0 1 1
7 ΕΚΑ ΑΕΛ 1 0 1 1
8 Ομόνοια 1 0 1 1

2η Αγωνιστική

# Αγώνας Ημερ.
1 Απόλλων VS Ε.Ν. Παραλιμνίου 19/10/2018 19:00
2 Πετρολίνα ΑΕΚ VS Κεραυνός 20/10/2018 16:00
3 ΕΚΑ ΑΕΛ VS Ομόνοια 21/10/2018 17:00
4 ΕΘΑ VS ΑΠΟΕΛ TV 22/10/2018 19:00

Instagram