Ορισμοί (65 αγώνες)

Δελτίο Κωλύματος

Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Ανδρών Β1 - Α' Φάση

Διοργάνωση: Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Ανδρών Β1 - Α' Φάση

Αγωνιστική: 6η Αγωνιστική

Ημερομηνία: 13/12/2018

Ώρα Έναρξης: 18:15

Αίθουσα: Αίθουσα "Σπύρος Κυπριανού"

Διαιτητές

Διαιτητής Α': Κωνσταντινίδης Σάκης

Διαιτητής Β': Στυλιανού Μιχάλης

Κριτές

Σημειωτής: Λούη Γεωργία

Χρονομέτρης: Οικονομίδου Δανάη

Χειριστής 24': Μικελή Χριστιάνα


Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Κ12 - Α' Όμιλος

Διοργάνωση: Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Κ12 - Α' Όμιλος

Αγωνιστική: 2η Αγωνιστική

Ημερομηνία: 14/12/2018

Ώρα Έναρξης: 16:30

Αίθουσα: Β' Τεχνική Σχολή Λεμεσού

Διαιτητές

Διαιτητής Α': Χαραλάμπους Πάμπος

Κριτές

Σημειωτής: Κουρουγιάννη Μάρθα

Χρονομέτρης: Παλάλα Σοφία


Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Γυναικών Κ18 - Α' Φάση

Διοργάνωση: Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Γυναικών Κ18 - Α' Φάση

Αγωνιστική: 11η Αγωνιστική

Ημερομηνία: 14/12/2018

Ώρα Έναρξης: 17:30

Αίθουσα: CBF Arena - Αίθουσα Αγίου Δομετίου

Διαιτητές

Διαιτητής Α': Πλακωτας Γιάννης

Διαιτητής Β': Κυπριανού Μιχάλης

Κριτές

Σημειωτής: Κωνσταντίνου Πόλυς

Χρονομέτρης: Φιλίππου Χάρης

Χειριστής 24': Ενωτιάδου Γεωργία


Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Κ12 - Β' Όμιλος

Διοργάνωση: Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Κ12 - Β' Όμιλος

Αγωνιστική: 2η Αγωνιστική

Ημερομηνία: 15/12/2018

Ώρα Έναρξης: 9:00

Αίθουσα: Λύκειο Λατσιών - Αίθουσα "Σωτήρης Μέσσιος"

Διαιτητές

Διαιτητής Α': Οικονομίδου Θεοφανώ

Κριτές

Σημειωτής: Βιέννας Μάριος

Χρονομέτρης: Κωνσταντίνου Πόλυς


ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΠΑΠ ΑΝΔΡΩΝ Κ14 - Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

Διοργάνωση: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΠΑΠ ΑΝΔΡΩΝ Κ14 - Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

Αγωνιστική: 10η Αγωνιστική

Ημερομηνία: 15/12/2018

Ώρα Έναρξης: 10:00

Αίθουσα: Πολυπροπονητήριο "Ευάγγελος Φλωράκης"

Διαιτητές

Διαιτητής Α': Πλακωτας Γιάννης

Διαιτητής Β': Βασιλείου Παντελής

Κριτές

Σημειωτής: Γιάννουρας Ιωάννης

Χρονομέτρης: Κοφίνη Δήμητρα

Χειριστής 24': Σάββα Γεωργία


Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Κ10 - Β' Όμιλος

Διοργάνωση: Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Κ10 - Β' Όμιλος

Αγωνιστική: 2η Αγωνιστική

Ημερομηνία: 15/12/2018

Ώρα Έναρξης: 10:00

Αίθουσα: Γ' Δημοτικό Σχολείο Σωτήρας

Διαιτητές

Διαιτητής Α': Νικολιάς Κωνσταντίνος

Κριτές

Σημειωτής: Οικονόμου Ιουλία

Χρονομέτρης: Ξενή Μαρία


ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΠΑΠ ΑΝΔΡΩΝ Κ14 - Α' ΟΜΙΛΟΣ

Διοργάνωση: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΠΑΠ ΑΝΔΡΩΝ Κ14 - Α' ΟΜΙΛΟΣ

Αγωνιστική: 10η Αγωνιστική

Ημερομηνία: 15/12/2018

Ώρα Έναρξης: 10:00

Αίθουσα: ΑΠΟΛΛΩΝ Αρένα

Διαιτητές

Διαιτητής Α': Αττυπάς Γιάννης

Κριτές

Σημειωτής: Σχίζα Νίκη

Χρονομέτρης: Σταύρου Κώστας

Χειριστής 24': Γαβριήλ Διάνα


ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΠΑΠ ΑΝΔΡΩΝ Κ14 - Α' ΟΜΙΛΟΣ

Διοργάνωση: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΠΑΠ ΑΝΔΡΩΝ Κ14 - Α' ΟΜΙΛΟΣ

Αγωνιστική: 10η Αγωνιστική

Ημερομηνία: 15/12/2018

Ώρα Έναρξης: 10:00

Αίθουσα: Αίθουσα "Νίκος Σολωμονίδης"

Διαιτητές

Διαιτητής Α': Ελισσαίου Μιχάλης

Κριτές

Σημειωτής: Κυριάκου Νικόλας

Χρονομέτρης: Ονουφρίου Γεωργία

Χειριστής 24': Κεφάλα Κατρίνα


ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΠΑΠ ΑΝΔΡΩΝ Κ14 - Α' ΟΜΙΛΟΣ

Διοργάνωση: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΠΑΠ ΑΝΔΡΩΝ Κ14 - Α' ΟΜΙΛΟΣ

Αγωνιστική: 10η Αγωνιστική

Ημερομηνία: 15/12/2018

Ώρα Έναρξης: 10:00

Αίθουσα: Α' Λύκειο Ακης Κλεάνθους

Διαιτητές

Διαιτητής Α': Κοσμίδης Σαμψών

Κριτές

Σημειωτής: Δρυμιώτης Κωνσταντίνος

Χρονομέτρης: Κκέλη Μαρία

Χειριστής 24': Χαρπίδης Πέτρος


Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Κ10 - Α' Όμιλος

Διοργάνωση: Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Κ10 - Α' Όμιλος

Αγωνιστική: 2η Αγωνιστική

Ημερομηνία: 15/12/2018

Ώρα Έναρξης: 12:00

Αίθουσα: Γυμνάσιο Ύψωνα

Διαιτητές

Διαιτητής Α': Στεφάνου Χριστόφορος

Κριτές

Σημειωτής: Κολοκάσης Νικόλας

Χρονομέτρης: Σταυρινίδης Πάμπος


ΟΠΑΠ Basket League:

ael
apoel
apollon
etha-egkomis
enosi-paralimniou
keravnos
omonia
aek

Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Γυναικών:

ael
anagennisi-germasogias
apoel
apop-pafou
aris
keravnos
aek
enad
Θ. Ομάδα A. Ν. Η. Β.
1 Κεραυνός 9 7 2 16
2 Πετρολίνα ΑΕΚ 8 6 2 14
3 ΑΠΟΕΛ 8 5 3 13
4 ΕΘΑ 9 4 5 13
5 Απόλλων 9 4 5 13
6 Ε.Ν. Παραλιμνίου 9 3 6 12
7 ΕΚΑ ΑΕΛ 9 3 6 12
8 Ομόνοια 9 3 6 12

10η Αγωνιστική

# Αγώνας Ημερ.
1 Κεραυνός VS Απόλλων 20/12/2018 19:00
2 Ε.Ν. Παραλιμνίου VS ΑΠΟΕΛ 20/12/2018 20:45
3 Ομόνοια VS ΕΘΑ 21/12/2018 19:00
4 ΕΚΑ ΑΕΛ VS Πετρολίνα ΑΕΚ 22/12/2018 16:00

Instagram