Ορισμοί (27 αγώνες)

Δελτίο Κωλύματος

Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Ανδρών Κ18 Α' Κατηγορίας - Α' Φάση

Διοργάνωση: Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Ανδρών Κ18 Α' Κατηγορίας - Α' Φάση

Αγωνιστική: 1η Αγωνιστική

Ημερομηνία: 23/9/2017

Ώρα Έναρξης: 13:00

Αίθουσα: ΑΠΟΛΛΩΝ Αρένα

Διαιτητές

Διαιτητής Α': Κωνσταντινίδης Σάκης

Διαιτητής Β': Στυλιανού Στέφανος

Διαιτητής Γ': Αττυπάς Γιάννης

Κριτές

Σημειωτής: Αντωνιάδης Ορέστης

Χρονομέτρης: Σταυρινίδης Πάμπος

Χειριστής 24': Σταύρου Κώστας


Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Ανδρών Κ18 Α' Κατηγορίας - Α' Φάση

Διοργάνωση: Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Ανδρών Κ18 Α' Κατηγορίας - Α' Φάση

Αγωνιστική: 1η Αγωνιστική

Ημερομηνία: 23/9/2017

Ώρα Έναρξης: 15:00

Αίθουσα: Γυμν. Παλουριώτισσας

Διαιτητές

Διαιτητής Α': Πλακωτας Γιάννης

Διαιτητής Β': Χ''Στάθης Γιώργος

Διαιτητής Γ': Κουρρής Όμηρος

Κριτές

Σημειωτής: Αργυρού Χρίστος

Χρονομέτρης: Σφήκα Ερασμία

Χειριστής 24': Κοφίνη Δήμητρα


Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Ανδρών Κ18 Α' Κατηγορίας - Α' Φάση

Διοργάνωση: Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Ανδρών Κ18 Α' Κατηγορίας - Α' Φάση

Αγωνιστική: 1η Αγωνιστική

Ημερομηνία: 23/9/2017

Ώρα Έναρξης: 15:00

Αίθουσα: Γυμν. Παραλιμνίου

Διαιτητές

Διαιτητής Α': Χρίστου Κυριάκος

Διαιτητής Β': Θεοχάρους Μιχάλης

Διαιτητής Γ': Φιλίππου Στέλιος - Δόκιμος

Κριτές

Σημειωτής: Οικονόμου Ιουλία

Χρονομέτρης: Ξενή Μαρία

Χειριστής 24': Ζαννέττου Σωτηρία


Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Γυναικών Κ18 - Α' Φάση

VS

Δεν θα διεξαχθεί

Διοργάνωση: Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Γυναικών Κ18 - Α' Φάση

Αγωνιστική: 1η Αγωνιστική

Ημερομηνία: 23/9/2017

Ώρα Έναρξης: 15:00

Αίθουσα: Αίθουσα Αθλοπαιδιών Λυκείου Αγίου Σπυρίδωνα

Διαιτητές

Διαιτητής Α': Γεωργίου Γιώργος

Διαιτητής Β': Χαραλάμπους Πάμπος

Κριτές

Σημειωτής: Ονουφρίου Γεωργία

Χρονομέτρης: Χριστοφή Μαρία

Χειριστής 24': Σχίζα Νίκη


Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Γυναικών Κ18 - Α' Φάση

Διοργάνωση: Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Γυναικών Κ18 - Α' Φάση

Αγωνιστική: 1η Αγωνιστική

Ημερομηνία: 23/9/2017

Ώρα Έναρξης: 15:00

Αίθουσα: Πολυπροπονητήριο Ευάγγελος Φλωράκης

Διαιτητές

Διαιτητής Α': Ζάνεβ Βλαδίμηρος

Διαιτητής Β': Matic Alexander

Κριτές

Σημειωτής: Πελαβά Νίκος

Χρονομέτρης: Ενωτιάδου Γεωργία

Χειριστής 24': Πραξιτέλους Πραξιτέλης


Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Γυναικών Κ18 - Α' Φάση

Διοργάνωση: Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Γυναικών Κ18 - Α' Φάση

Αγωνιστική: 1η Αγωνιστική

Ημερομηνία: 23/9/2017

Ώρα Έναρξης: 15:00

Αίθουσα: Λυκ. Απ. Μάρκου

Διαιτητές

Διαιτητής Α': Κασκίρης Σταύρος

Διαιτητής Β': Ιωάννου Φίλιππος

Κριτές

Σημειωτής: Κωνσταντίνου Πόλυς

Χρονομέτρης: Ιωάννου Στέλλα

Χειριστής 24': Πέτρου Νικόλας


Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Γυναικών Κ18 - Α' Φάση

Διοργάνωση: Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Γυναικών Κ18 - Α' Φάση

Αγωνιστική: 1η Αγωνιστική

Ημερομηνία: 23/9/2017

Ώρα Έναρξης: 15:00

Αίθουσα: Γυμν. Αραδίππου

Διαιτητές

Διαιτητής Α': Νικολάου Νίκος

Διαιτητής Β': Αντωνιάδης Δημήτρης

Κριτές

Σημειωτής: Μιλάνου Χριστιάνα

Χρονομέτρης: Λουκά Αντρη

Χειριστής 24': Παπακωνσταντίνου Κωνσταντίνος


Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Γυναικών Κ18 - Α' Φάση

Διοργάνωση: Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Γυναικών Κ18 - Α' Φάση

Αγωνιστική: 1η Αγωνιστική

Ημερομηνία: 23/9/2017

Ώρα Έναρξης: 15:00

Αίθουσα: Β΄Τεχνική Σχολή Λεμεσού

Διαιτητές

Διαιτητής Α': Στυλιανού Μιχάλης

Διαιτητής Β': Ελισσαίου Μιχάλης

Κριτές

Σημειωτής: Γαβριήλ Διάνα

Χρονομέτρης: Χαραλάμπους Χρυστάλλα

Χειριστής 24': Κωνσταντινίδου Λένια


Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Ανδρών Κ18 Α' Κατηγορίας - Α' Φάση

Διοργάνωση: Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Ανδρών Κ18 Α' Κατηγορίας - Α' Φάση

Αγωνιστική: 1η Αγωνιστική

Ημερομηνία: 23/9/2017

Ώρα Έναρξης: 17:00

Αίθουσα: Γυμν. Πλατύ Αγλαντζιάς

Διαιτητές

Διαιτητής Α': Πλακωτας Γιάννης

Διαιτητής Β': Χ''Στάθης Γιώργος

Διαιτητής Γ': Κουρρής Όμηρος

Κριτές

Σημειωτής: Κοσμά Κλαίρη

Χρονομέτρης: Φιλίππου Χάρης

Χειριστής 24': Αθανασίου Στέλιος


Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Ανδρών Κ18 Α' Κατηγορίας - Α' Φάση

Διοργάνωση: Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Ανδρών Κ18 Α' Κατηγορίας - Α' Φάση

Αγωνιστική: 1η Αγωνιστική

Ημερομηνία: 23/9/2017

Ώρα Έναρξης: 17:00

Αίθουσα: Πολυπροπονητήριο Ευάγγελος Φλωράκης

Διαιτητές

Διαιτητής Α': Αναστόπουλος Γιάννης

Διαιτητής Β': Κυπριανού Κωνσταντίνος

Διαιτητής Γ': Κυπριανού Μιχάλης

Κριτές

Σημειωτής: Σάββα Γεωργία

Χρονομέτρης: Βιολάρης Άντης

Χειριστής 24': Αντωνιάδου Ελενα


ΟΠΑΠ Basket League:

Θ. Ομάδα Ν. Η. Β.
1 ΑΠΟΠ 0 0 0
2 ΑΠΟΕΛ 0 0 0
3 Πετρολίνα ΑΕΚ 0 0 0
4 Απόλλων 0 0 0
5 Ε.Θ.Α. Έγκωμης 0 0 0
6 Ε.Ν.Παραλιμνίου 0 0 0
7 Κεραυνός 0 0 0
# Αγώνας Ημερ.

Δεν υπάρχουν διαθέσιμα αποτελέσματα

Instagram

Εγγραφή στο Newsletter