Ορισμοί (30 αγώνες)

Δελτίο Κωλύματος

Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Κ12 - Β' Όμιλος

Διοργάνωση: Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Κ12 - Β' Όμιλος

Αγωνιστική: 6η Αγωνιστική

Ημερομηνία: 17/2/2019

Ώρα Έναρξης: 9:00

Αίθουσα: Λύκειο Αποστόλου Μάρκου

Διαιτητές

Διαιτητής Α': Κυπριανού Μιχάλης

Διαιτητής Β': Μαυρομμάτη Σύλβια

Κριτές

Σημειωτής: Καραμπάλης Κωνσταντίνος

Χρονομέτρης: Αργυρού Χρίστος

Κριτής: Κυπριανού Αν.


Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Κ12 - Β' Όμιλος

Διοργάνωση: Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Κ12 - Β' Όμιλος

Αγωνιστική: 6η Αγωνιστική

Ημερομηνία: 17/2/2019

Ώρα Έναρξης: 9:00

Αίθουσα: Γυμνάσιο Πλατύ Αγλαντζιάς

Διαιτητές

Διαιτητής Α': Πλακωτας Γιάννης

Διαιτητής Β': Μυθίλλου Έλενα

Κριτές

Σημειωτής: Ξενοφώντος Θεοφάνης

Χρονομέτρης: Πέτρου Νικόλας


Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Κ12 - Α' Όμιλος

Διοργάνωση: Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Κ12 - Α' Όμιλος

Αγωνιστική: 6η Αγωνιστική

Ημερομηνία: 17/2/2019

Ώρα Έναρξης: 10:00

Αίθουσα: ΑΠΟΛΛΩΝ Αρένα

Διαιτητές

Διαιτητής Α': Κωνσταντινίδης Σάκης

Διαιτητής Β': Αθανασίου Αντρέας

Κριτές

Σημειωτής: Κυριάκου Νικόλας

Χρονομέτρης: Κωνσταντινίδου Λένια

Κριτής: Μεσαρίτης Ανδρέας


Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Κ12 - Β' Όμιλος

Διοργάνωση: Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Κ12 - Β' Όμιλος

Αγωνιστική: 6η Αγωνιστική

Ημερομηνία: 17/2/2019

Ώρα Έναρξης: 10:00

Αίθουσα: Λύκειο Λατσιών - Αίθουσα "Σωτήρης Μέσσιος"

Διαιτητές

Διαιτητής Α': Ιγνατίου Μαρία

Διαιτητής Β': Παναγή Χριστίνα

Κριτές

Σημειωτής: Βιέννας Μάριος

Χρονομέτρης: Κωνσταντίνου Πόλυς


Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Γυναικών Κ16 - Β' ΦΑΣΗ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Διοργάνωση: Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Γυναικών Κ16 - Β' ΦΑΣΗ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Αγωνιστική: 8η Αγωνιστική

Ημερομηνία: 17/2/2019

Ώρα Έναρξης: 10:00

Αίθουσα: CBF Arena - Αίθουσα Αγίου Δομετίου

Διαιτητές

Διαιτητής Α': Ηλία Ηλίας

Διαιτητής Β': Λελλούδας Δημήτρης

Κριτές

Σημειωτής: Πραξιτέλους Πραξιτέλης

Χρονομέτρης: Ενωτιάδου Γεωργία

Χειριστής 24': Φιλίππου Χάρης

Κριτής: Κουρσάρη Μαργαρίτα


Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Κ12 - Β' Όμιλος

Διοργάνωση: Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Κ12 - Β' Όμιλος

Αγωνιστική: 6η Αγωνιστική

Ημερομηνία: 17/2/2019

Ώρα Έναρξης: 11:00

Αίθουσα: Περιφερειακό Γυμν. Κοκκινοτριμιθιάς

Διαιτητές

Διαιτητής Α': Κασκίρης Σταύρος

Διαιτητής Β': Δουκανάρης Παναγιώτης

Κριτές

Σημειωτής: Κομνηνός Αλέξης

Χρονομέτρης: Βιολάρης Άντης

Κριτής: Σωκράτους Νικόλας


Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Κ12 - Β' Όμιλος

Διοργάνωση: Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Κ12 - Β' Όμιλος

Αγωνιστική: 6η Αγωνιστική

Ημερομηνία: 17/2/2019

Ώρα Έναρξης: 11:00

Αίθουσα: Τεχνική Σχολή Λάρνακας

Διαιτητές

Διαιτητής Α': Αναστόπουλος Γιάννης

Διαιτητής Β': Νικολάου Ραφαήλ

Κριτές

Σημειωτής: Νταβητιάν Ντέηβιτ

Χρονομέτρης: Αγαμέμνωνος Μέρσια

Κριτής: Σαββίδης Ζήνων


Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Κ12 - Β' Όμιλος

Διοργάνωση: Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Κ12 - Β' Όμιλος

Αγωνιστική: 6η Αγωνιστική

Ημερομηνία: 17/2/2019

Ώρα Έναρξης: 11:00

Αίθουσα: Γυμνάσιο Αραδίππου

Διαιτητές

Διαιτητής Α': Νικολάου Νίκος

Διαιτητής Β': Χρίστου Ιωάννης

Κριτές

Σημειωτής: Μάρκου Παναγιώτης

Χρονομέτρης: Τουμάζη Βάνια


Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Κ12 - Α' Όμιλος

Διοργάνωση: Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Κ12 - Α' Όμιλος

Αγωνιστική: 6η Αγωνιστική

Ημερομηνία: 17/2/2019

Ώρα Έναρξης: 11:00

Αίθουσα: Β' Τεχνική Σχολή Λεμεσού

Διαιτητές

Διαιτητής Α': Στυλιανού Μιχάλης

Διαιτητής Β': Μεσαρίτης Ανδρέας

Κριτές

Σημειωτής: Κουρουγιάννη Μάρθα

Χρονομέτρης: Κολοκάσης Νικόλας


Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Γυναικών Κ16 - Β' ΦΑΣΗ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Διοργάνωση: Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Γυναικών Κ16 - Β' ΦΑΣΗ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Αγωνιστική: 8η Αγωνιστική

Ημερομηνία: 17/2/2019

Ώρα Έναρξης: 11:00

Αίθουσα: Λύκειο Αγίου Σπυρίδωνα

Διαιτητές

Διαιτητής Α': Ελισσαίου Μιχάλης

Διαιτητής Β': Γεωργίου Γιώργος

Κριτές

Σημειωτής: Γουζουάζης Γιώργος

Χρονομέτρης: Ονουφρίου Γεωργία

Χειριστής 24': Σταύρου Κώστας


ΟΠΑΠ Basket League:

ael
apoel
apollon
etha-egkomis
enosi-paralimniou
keravnos
omonia
aek

Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Γυναικών:

ael
anagennisi-germasogias
apoel
apop-pafou
aris
keravnos
aek
enad
Θ. Ομάδα A. Ν. Η. Β.
1 Κεραυνός 17 13 4 30
2 Πετρολίνα ΑΕΚ 17 13 4 30
3 ΑΠΟΕΛ 17 10 7 27
4 Απόλλων 17 9 8 26
5 ΕΘΑ 17 7 10 24
6 ΕΚΑ ΑΕΛ 17 6 11 23
7 Ε.Ν. Παραλιμνίου 17 5 12 22
8 Ομόνοια 17 5 12 22

18η Αγωνιστική

# Αγώνας Ημερ.
1 Ομόνοια VS ΕΚΑ ΑΕΛ 26/2/2019 19:00
2 Ε.Ν. Παραλιμνίου VS ΕΘΑ 27/2/2019 19:00
3 ΑΠΟΕΛ VS Κεραυνός 27/2/2019 19:00
4 Πετρολίνα ΑΕΚ VS Απόλλων 27/2/2019 19:00

Instagram