Ορισμοί (40 αγώνες)

Δελτίο Κωλύματος

Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Ανδρών Κ18 Β' Κατηγορίας - Play Off - Επίλεκτη Κατηγορία

Διοργάνωση: Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Ανδρών Κ18 Β' Κατηγορίας - Play Off - Επίλεκτη Κατηγορία

Αγωνιστική: 2ος Αγώνας Σειράς

Ημερομηνία: 19/4/2018

Ώρα Έναρξης: 19:30

Αίθουσα: Αίθουσα "Νίκος Σολωμονίδης"

Διαιτητές

Διαιτητής Α': Κουνελλές Ηλίας (Fiba Referee)

Διαιτητής Β': ΧΠαύλου Παναγιώτης

Κριτές

Σημειωτής: Γαβριήλ Διάνα

Χρονομέτρης: Σταύρου Κώστας

Χειριστής 24': Σχίζα Νίκη


Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Γυναικών - Γ' Φάση - Play Off

Διοργάνωση: Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Γυναικών - Γ' Φάση - Play Off

Αγωνιστική: 5ος Αγώνας Σειράς

Ημερομηνία: 19/4/2018

Ώρα Έναρξης: 19:45

Αίθουσα: Αίθουσα "Κώστας Παπαέλληνας"

Διαιτητές

Διαιτητής Α': Fiba Referee

Διαιτητής Β': Fiba Referee

Διαιτητής Γ': Χρίστου Κυριάκος

Κριτές

Σημειωτής: Κωνσταντίνου Πόλυς

Βοηθός Σημειωτή: Κοσμά Κλαίρη

Χρονομέτρης: Αργυρού Χρίστος

Χειριστής 24': Αθανασίου Στέλιος

Στατιστικολόγοι

Κομισάριος: Σάββα Κώστας


Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Γυναικών Κ14 - Επίλεκτη Κατηγορία - Play Off

Διοργάνωση: Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Γυναικών Κ14 - Επίλεκτη Κατηγορία - Play Off

Αγωνιστική: 1ος Αγώνας Σειράς

Ημερομηνία: 21/4/2018

Ώρα Έναρξης: 9:30

Αίθουσα: Λύκειο Αποστόλου Μάρκου

Διαιτητές

Διαιτητής Α': Ιγνατίου Μαρία

Διαιτητής Β': Χ''Στάθης Γιώργος

Κριτές

Σημειωτής: Σφήκα Ερασμία

Χρονομέτρης: Σάββα Γεωργία

Χειριστής 24': Κωνσταντίνου Ευγενία


Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Κ10 - Όμιλος Λεμεσού - Πάφου

Διοργάνωση: Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Κ10 - Όμιλος Λεμεσού - Πάφου

Αγωνιστική: 5η Αγωνιστική

Ημερομηνία: 21/4/2018

Ώρα Έναρξης: 10:00

Αίθουσα: Λύκειο Αγίας Φύλας

Διαιτητές

Διαιτητής Α': Παλάλας Φοίβος

Κριτές

Σημειωτής: Κυριάκου Θεοδοσία

Χρονομέτρης: Σχίζα Νίκη


Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Τροχοκαθίσματος - Β' Φάση - Play Off

Διοργάνωση: Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Τροχοκαθίσματος - Β' Φάση - Play Off

Αγωνιστική: 1ος Αγώνας Σειράς

Ημερομηνία: 21/4/2018

Ώρα Έναρξης: 11:00

Αίθουσα: Αίθουσα "Τάσσος Παπαδόπουλος" Ελευθερία

Διαιτητές

Διαιτητής Α': Κασκίρης Σταύρος

Διαιτητής Β': Κυπριανού Μιχάλης

Κριτές

Σημειωτής: Αγαγιώτης Γιώργος

Χρονομέτρης: Αθανασίου Μάριος

Χειριστής 24': Πέτρου Νικόλας


Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Τροχοκαθίσματος - Β' Φάση - Play Off

Διοργάνωση: Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Τροχοκαθίσματος - Β' Φάση - Play Off

Αγωνιστική: 1ος Αγώνας Σειράς

Ημερομηνία: 21/4/2018

Ώρα Έναρξης: 11:00

Αίθουσα: ΑΠΟΛΛΩΝ Αρένα

Διαιτητές

Διαιτητής Α': Στυλιανού Στέφανος

Διαιτητής Β': Αττυπάς Γιάννης

Κριτές

Σημειωτής: Ονουφρίου Γεωργία

Χρονομέτρης: Χαραλάμπους Χρυστάλλα

Χειριστής 24': Σταυρινίδης Πάμπος


Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Ανδρών Κ14 - Επίλεκτη Κατηγορία - Play Off

Διοργάνωση: Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Ανδρών Κ14 - Επίλεκτη Κατηγορία - Play Off

Αγωνιστική: 1ος Αγώνας Σειράς

Ημερομηνία: 21/4/2018

Ώρα Έναρξης: 12:00

Αίθουσα: Λύκειο Αποστόλου Μάρκου

Διαιτητές

Διαιτητής Α': Ιγνατίου Μαρία

Διαιτητής Β': Χ''Στάθης Γιώργος

Κριτές

Σημειωτής: Πελαβά Νίκος

Χρονομέτρης: Κωνσταντίνου Ευγενία

Χειριστής 24': Κοφίνη Δήμητρα


Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Κ10 - Όμιλος Λεμεσού - Πάφου

Διοργάνωση: Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Κ10 - Όμιλος Λεμεσού - Πάφου

Αγωνιστική: 5η Αγωνιστική

Ημερομηνία: 21/4/2018

Ώρα Έναρξης: 12:00

Αίθουσα: Λύκειο Αγίας Φύλας

Διαιτητές

Διαιτητής Α': Γεωργίου Γιώργος (Δόκιμος)

Κριτές

Σημειωτής: Κυριάκου Θεοδοσία

Χρονομέτρης: Σχίζα Νίκη


Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Γυναικών Κ14 - Περιφερειακή Κατηγορία - Play Off

Διοργάνωση: Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Γυναικών Κ14 - Περιφερειακή Κατηγορία - Play Off

Αγωνιστική: 1ος Τελικός

Ημερομηνία: 21/4/2018

Ώρα Έναρξης: 12:00

Αίθουσα: Κοινοτικό Λάρνακας

Διαιτητές

Διαιτητής Α': Αντωνιάδης Δημήτρης

Διαιτητής Β': Νικολιάς Κωνσταντίνος

Κριτές

Σημειωτής: Παναγιώτου Κώστας

Χρονομέτρης: Μιλάνου Χριστιάνα

Χειριστής 24': Αγαμέμνωνος Μέρσια


Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Ανδρών Κ14 - Επίλεκτη Κατηγορία - Play Off

Διοργάνωση: Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Ανδρών Κ14 - Επίλεκτη Κατηγορία - Play Off

Αγωνιστική: 1ος Αγώνας Σειράς

Ημερομηνία: 21/4/2018

Ώρα Έναρξης: 12:30

Αίθουσα: Γυμνάσιο Παλουριώτισσας

Διαιτητές

Διαιτητής Α': Ζάνεβ Βλαδίμηρος

Διαιτητής Β': Κουρρής Όμηρος

Κριτές

Σημειωτής: Ιωαννίδης Μάριος

Χρονομέτρης: Κωνσταντίνου Πόλυς

Χειριστής 24': Ενωτιάδου Γεωργία


ΟΠΑΠ Basket League:

Θ. Ομάδα A. Ν. Η. Β.
1 Πετρολίνα ΑΕΚ 18 15 3 33
2 Κεραυνός 18 15 3 33
3 ΑΠΟΕΛ 18 11 7 29
4 Ε.Ν.Παραλιμνίου 18 9 9 27
5 Ε.Θ.Α. Έγκωμης 18 6 12 24
6 Απόλλων 18 4 14 22
7 ΑΠΟΠ 18 3 15 21

4ος αγώνας της σειράς

# Αγώνας Ημερ.
1 ΑΠΟΕΛ VS Κεραυνός 21/4/2018 15:45

Instagram