Σωματεία

Β2 Ανδρών

  • Α.Ο. Αραδίππου
  • Άτλαντας Πάφου
  • Ε.Ν. Αγίου Αθανασίου
  • ΠΑΟΚ Κοκκινοτριμιθιάς
  • Κέντρο Νεότητας Αγίου Νικολάου
  • Εθνική Ενόπλων

U18 Ανδρών

Κατηγορία Α

  • ΑΕΛ
  • ΑΠΟΕΛ
  • ΑΠΟΛΛΩΝ
  • ΑΠΟΠ
  • ΑΣΤΕΡΑΣ Μέσα Γειτονιάς
  • Ε. Ν. Παραλιμνίου
  • ΕΘΑ Έγκωμης
  • Εθνική U16
  • Ζήνωνας Καλαθόσφαιρα
  • ΚΕΡΑΥΝΟΣ Στροβόλου
  • ΟΛΥΜΠΟΣ Αγλαντζιάς
  • Πετρολίνα ΑΕΚ

Κατηγορία Β

  • MJ Basket Plus
  • YOUTH Stars
  • Αθλητικός Όμιλος Αραδίππου
  • ΑΝΟΡΘΩΣΗ
  • ΑΤΛΑΝΤΑΣ
  • ΑΧΙΛΛΕΑΣ Αγρού
  • ΑΧΙΛΛΕΑΣ Καϊμακλίου
  • Ε. Ν. Αγίου Αθανασίου
  • ΟΜΟΝΟΙΑ
  • ΟΝΗΣΙΛΛΟΣ Σωτήρας
  • ΠΑΟΚ 2016 - ΕΝ. Κοκκινοτριμιθιάς
  • Υδρα Ασφαλιστική ΕΝΑΔ

U16 Ανδρών

  • MJ Basket Plus
  • NBA BC
  • YOUTH Stars
  • Α.Ο. Αραδίπου
  • ΑΕΛ
  • ΑΝΟΡΘΩΣΗ
  • ΑΠΟΕΛ
  • ΑΠΟΛΛΩΝ
  • ΑΠΟΠ
  • ΑΣΤΕΡΑΣ Μέσα Γειτονιάς
  • ΑΤΛΑΝΤΑΣ
  • ΑΧΙΛΛΕΑΣ Αγρού
  • ΑΧΙΛΛΕΑΣ Καϊμακλίου
  • ΕΘΑ
  • ΖΗΝΩΝΑΣ Καλαθόσφαιρα
  • ΚΕΡΑΥΝΟΣ Στροβόλου
  • ΟΛΥΜΠΟΣ Αγλαντζιάς
  • ΟΝΗΣΙΛΛΟΣ Σωτήρας
  • Πετρολίνα ΑΕΚ

U14 Ανδρών

  • MJ Basket Plus
  • YOUTH Stars
  • YOUTH Stars B
  • Α.Ο. Αραδίπου
  • ΑΕΛ
  • ΑΝΟΡΘΩΣΗ
  • ΑΠΟΕΛ
  • ΑΠΟΛΛΩΝ
  • ΑΠΟΠ
  • ΑΣΤΕΡΑΣ Μέσα Γειτονιάς
  • ΑΤΛΑΝΤΑΣ
  • ΑΧΙΛΛΕΑΣ (Β) Καϊμακλίου
  • ΑΧΙΛΛΕΑΣ Καϊμακλίου
  • Ε.Ν. Αγ. Αθανασίου
  • ΕΘΑ
  • ΖΗΝΩΝΑΣ Καλαθόσφαιρα
  • ΚΕΡΑΥΝΟΣ Στροβόλου
  • ΟΛΥΜΠΟΣ Αγλαντζιάς
  • ΟΝΗΣΙΛΛΟΣ Σωτήρας
  • ΠΑΟΚ 2016 - ΕΝ. Κοκκινοτριμιθιάς
  • Πετρολίνα ΑΕΚ

Γυναίκες

  • ΑΠΟΠ
  • ΑΕΛ
  • ΑΠΟΕΛ
  • ΑΕΚ
  • Απόλλων
  • ΕΝΑΔ
  • Κεραυνός

U18 Γυναικών

  • YOUTH Stars
  • Α.Ο. ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
  • ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γερμασόγειας
  • ΑΠΟΕΛ
  • ΑΠΟΛΛΩΝ
  • ΑΠΟΠ
  • ΑΧΙΛΛΕΑΣ Αγρού
  • ΕΘΑ
  • Ζήνωνας Καλαθόσφαιρα
  • ΚΕΡΑΥΝΟΣ Στροβόλου
  • Πετρολίνα ΑΕΚ
  • Ύδρα Ασφαλιστική ΕΝΑΔ

U16 Γυναικών

  • NBA BC
  • YOUTH Stars
  • Α.Ο. ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
  • ΑΕΛ
  • ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γερμασόγειας
  • ΑΝΟΡΘΩΣΗ
  • ΑΠΟΕΛ
  • ΑΠΟΛΛΩΝ
  • ΑΠΟΠ
  • ΑΤΛΑΝΤΑΣ
  • ΕΘΑ
  • ΖΗΝΩΝΑΣ Καλαθόσφαιρα
  • ΚΕΡΑΥΝΟΣ Στροβόλου
  • ΠΑΟΚ 2016 - ΕΝ. Κοκκινοτριμιθιάς
  • Πετρολίνα ΑΕΚ
  • Ύδρα Ασφαλιστική ΕΝΑΔ

U14 Γυναικών

  • YOUTH Stars
  • Α.Ο. ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
  • ΑΝΟΡΘΩΣΗ
  • ΑΠΟΕΛ
  • ΑΠΟΛΛΩΝ
  • ΑΠΟΠ
  • ΑΤΛΑΝΤΑΣ
  • ΑΧΙΛΛΕΑΣ Καϊμακλίου
  • ΕΘΑ
  • ΖΗΝΩΝΑΣ Καλαθόσφαιρα
  • ΚΕΡΑΥΝΟΣ Στροβόλου
  • Πετρολίνα ΑΕΚ
  • Ύδρα Ασφαλιστική ΕΝΑΔ

U12 ΜΙΝΙ

U10 ΠΡΟΜΙΝΙ

 

  Όνομα Σωματείου Έτος εγγραφής στα μητρώα της ΚΟΚ
1 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας 1965
2 ΕΝΑΔ Αγίου Δομετίου 1965
3 Κεραυνός Στροβόλου 1965
4 Ομόνοια Λευκωσίας 1965
5 Απόλλωνας Λεμεσού 1965
6 Ανόρθωσις Αμμοχώστου 1965
7 ΑΕΛ Λεμεσού 1966
8 Αχιλλέας Καϊμακλίου 1970
9 Ένωση Νέων Παραλιμνίου 1972
10 ΕΘΑ Έγκωμης 1973
11 Αχιλλέας Αγρού 1988
12 Όλυμπος Αγλαντζιάς 1990
13 ΑΕΚ Λάρνακας 1994
14 Αναγέννηση Γερμασόγειας 1995
15 Ονήσιλλος Σωτήρας 1998
16 Αστέρας Μέσα Γειτονιάς 1999
17 ΑΠΟΠ Πάφου 2005
18 ΑΠΕΝ Αγίου Αθανασίου 2008
19 Ακαδημία Καλαθοσφαίρισης Λευκωσίας 2010
20 Ζήνωνας Κιτίου 2010
21 Α.Ο. Αραδίππου 2010
22 Ευ Ζην 2010
23 MJ Basket Plus 2010
24 Youth Stars 2011
25 Άτλαντας 2014
26 ΑΣΥΛ 2014
27 Heritage 2015
28 Κέντρο Νεότητας Αγίου Νικολάου 2016
29 Ήφαιστος 2016
30 ΠΑΟΚ 2016 Κοκκινοτριμιθιάς 2016
31 Δικέφαλος Γερίου 2017

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΠΑΠ ΑΝΔΡΩΝ Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ:

Θ. Ομάδα Ν. Η. Β.
1 Κεραυνός 18 2 38
2 Πετρολίνα ΑΕΚ 16 4 36
3 ΑΠΟΕΛ 11 9 31
4 Ε. Ν. Παραλιμνίου 8 12 28
5 Ε.Θ.Α. Έγκωμης 4 16 24
6 Απόλλων 3 17 23
# Αγώνας Ημερ.

Δεν υπάρχουν διαθέσιμα αποτελέσματα

Instagram

Εγγραφή στο Newsletter